Uluslararası

Aşk, Sanat ve Ekonomi Konferansı

14-15 Şubat 2024

BİLDİRİ GÖNDER

Kıymetli Bilim ve Sanat İnsanları,

Sizleri, 14-15 OŞubat 2024 tarihlerinde online olarak düzenlenecek olan  Uluslararası Aşk, Sanat ve Ekonomi Konferansı’na (LAE2024) katılmaya davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Uluslararası Aşk, Sanat ve Ekonomi Konferansı, AŞK, SANAT VE EKONOMİ etkileşimlerinin ele alan bilimsel ve sanatsal çalışmaların birarada ele alınıp tartışılması için bir fırsat sunmaktadır. Bilim adamları, sanatçılar, araştırmacılar, doktora öğrencileri ve konferansın konusuyla ilgilenen sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini konferansa katılmaya davet ediyoruz.

Online olarak düzenlenecek  konferans sunumları aynı zamanda YouTube üzerinden de canlı yayınlanacaktır. Konferansa İngilizce ve Türkçe dillerinde bildiri gönderilebilir. Türkçe bildirilerde İngilizce özet ve anahtar kelimeler zorunludur.

Konferansa katılım ücretsiz olup, sadece dergide ya da editoryal kitaplarda yayın isteyenler yayın ücretini ödeyeceklerdir.

Düzenleme Kuruluna sunulan ve konferans konusuyla ilgili tüm bildiriler, uluslararası kriterler ve standartlara uygun olarak, bilimsel komitenin en az iki üyesinin ve (gerekirse) diğer bağımsız hakemlerin katılımıyla zorunlu çift-kör hakem değerlendirmesine tabi tutulacaktır. Kabul edilen makalelerin özet metnleri, Holistence Publications tarafından ISBN’li ekitap olarak  yayınlanacaktır. Tam metin makaleler yazarların talep etmesi durumunda editoryal kitaplarda yayınlanabilecektir. Ayrıca, yazarların talebi üzerine makaleleri, hakemlerin olumlu değerlendirmesinin ardından uluslararası bir atıf indeksi ile uzmanlaşmış Holistence Academy dergilerinde yayınlanabilir. Konferansla ilgili tüm bilgiler Holistence Academy web sitesinde mevcuttur: https://lae.holistence.com

Organizasyon komitemiz adına sizleri, Konferansımıza davet etmekten onur duyuyoruz.

En iyi dileklerimizle…

Önemli Tarihler

Detaylı Bilgi için TIKLAYINIZ

Temalar

Detaylı Bilgi için TIKLAYINIZ

Yayın Olanakları

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

Yazım Kuralları

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

Prof.Dr. Mehmet ŞAHİN

Konferans Başkanı

Bu eşsiz etkinlikte sen de yerini al.

KAYIT OL / BİLDİRİ GÖNDER